Reiki ravi

 

Mis on Reiki?

Reiki on iidne praktiline tehnika sügavaks lõõgastumiseks. See aitab igaühel sisemiste võimete abil ennast ravida kõikidel tasanditel. Reiki aitab taastada ja säilitada energiat ja tasakaalu keha ja hinge vahel.

Cho-Ku-Rei

Miks on Reiki kasulik?

Reikist võib üldjuhul abi saada enamuse haiguste puhul, kuna see ei sega ühtki teist ravi. See ravi on turvaline igas eas- nii imikutele , lastele kui eakatele. Spetsiifilised probleemid, mille puhul Reiki võib aidata, on näiteks südamehäired, kõrge vererõhk, haavandid, migreen, pea-, kaela- ja seljavalud. Samuti võib abi saada üldisemate sümptomite puhul, nagu näiteks väsimus ja depressioon. Reiki võib aidata murtud luude paranemisel, hormoonide tasakaalustumisel ja rasedusaegsete vaevuste puhul.

Reiki võib aidata ärevushoogude, foobiate või unetuse puhul. Samuti võib see aidata emotsionaalselt rasketel aegadel, nagu näiteks leinates, madala enesehinnangu või üksindustunde puhul.

Reiki võib aidata meid selgusele jõudmisel ajal, mil teeme otsuseid meie vaimsuse, kutsumuste ja suhete puhul.

Kuidas Reiki töötab?

Meie kõigi füüsilist keha ümbritseb energiaväli- aura. Igapäevaelus saab see enegriaväli kannatada. Reiki ravi ajal aura taastub. Reiki taastab ja säilitab keha loomuliku tasakaalu, tuues kaasa täieliku lõõgastumise, rahu ja heaolutunde.

Reiki energiat kutsutakse universaalseks eluenergiaks, sest see raviv enegria voolab universumist, mitte terapeudist.See energia ei ole suunatud mitte terapeudi teadliku mõtte järgi, vaid kliendi alateadlike soovide järgi.

Reiki ei ole vahelesegav, kuna energia voolab läbi riiete, sidemete, kipsi või muu.

Reiki ravi

Reiki ravi ajal on klient riides ja lamab mugaval Reiki laual kaetult õhukese tekiga. Ravi võib teha ka istudes, kui see on kliendile mugavam. Reiki ravi ajal ma asetan käed erinevatele kehaosadele, alustades peast. Ravi ajal ei pea inimene tundma mitte midagi. Tavaliselt kliendid tunnetavad rahu ja lõõgastuvad. Võib tunda soojust, kihelust, jahedust või lihtsalt energiavoolu.

Ravi kestab harilikult tund aega, Inimestele, kes põevad mingit kroonilist haigust, soovitatakse tavaliselt üks Reiki seanss nädalas viie kuni seitsme nädala jooksul, selleks, et energia täielikult taastuks.

Inimesed, kellel on ägedaloomuline probleem, märkavad tavaliselt paranemist pärast teist seanssi.
Iga Reiki seanss erineb teistest, kuna Reiki töötab vaimsel, füüsilisel ja emotsionaalsel tasandil.