Minust endast

 

Ma olen sündinud 1971. aastal Võrumaal. Kasvades üles nõnda väikesel maal oli mul alati igatsus ja soov reisida ning maailma avastada. Alustasin reisimist 90. aastate esimesel poolel. Pärast peatusi mitmetel eri maadel ja kontinentidel viis saatus mu 2002. aastal Iirimaale, kus algasid tõsised õpingud.

Eret TiganeAlates teismeliseaastatest on mind alati huvitanud inimkonna eksistentsi saladused, eesmärgid ja põhjused, seega alustasin ma oma füüsilist ja vaimset rännakut ning õpinguid.

Iirimaa oli see paik, kus ma leidsin vastused paljudele oma küsimustele. Mul on olnud õnne kohata oma teel suurepäraseid ja tarku õpetajaid ning meistreid, kes on olnud valmis oma kogemusi minuga jagama.

Praeguseks olen ma mõistnud, et elu võib ja peakski olema suurepärane kogemus ning meile kõigile on antud lõputud võimalused. Ma usun, et me elame oma elu siin, Maal, et õppida, aga ka nautida elu. Üks suuremaid kunste meie elus on oskus saavutada ja hoida tasakaal meie keha, hinge ja vaimu vahel igapäevases elus. Kui see tasakaal kaob ja me hakkame kaotama elukvaliteeti, jääme me sageli haigeks. Et hoida õiget tasakaalu, peame me vahel otsima abi teraapiatest.

Mul on olnud aastaid huvi erinevate ravimeetodite vastu ja ma otsisin kaua, proovides erinevaid meetodeid, kuni saatus viis mind kokku Reiki raviga. Reiki, õieteraapia ja teatud viisil positiivne mõtlemine (järgides näiteks doktor Edward Bach´i, Louise L. Hay, Gregg Braden´i ja paljude teiste ideid) on muutnud mu elu palju paremaks ja nauditavamaks.

Esimese teraapiana õppisin ma massaaži, mõned aastad hiljem Reiki ravi. Sellele järgnes õieteraapia, mida kasutan pidevalt oma igapäevaelus.
Mu suurim soov on aidata inimesi. Inimesi, kes soovivad aidata iseennast ja parandada oma elukvaliteeti.