Austraalia õieteraapia

 

Green-Spider-Orchid-bush-flowersÕieteraapia on turvaline ja mõjuvõimas meetod, mida võivad kasutada kõik. Õieteraapia aitab luua selgust meis endas ja arendada intuitiivseid võimeid. Samuti aitab see vabaneda negatiivsetest uskumustest ja mõjutada meie otsuseid emotsioonide, elujõu, tervise ja suhete tasandil.

Essentsid, mida õieteraapias kasutatakse, on valmistatud kogudes lilleõite kõrgekvaliteedilist ravivat energiat.

Õieteraapial on väga vana ajalugu, ulatudes paljudesse eri kultuuridesse. Austraalia aborigeenid on kasutanud taimede õisi raviks tuhandeid aastaid, samuti on neid kasutatud Aafrikas, Aasias, Euroopas ja Ameerikas.

Uue ajastu teerajaja ja suurepärane ravitseja doktor Edward Bach tõi õieteraapia tagasi kasutusele 1930-ndatel ja seda meetodit kasutatakse laialdaselt kogu maailmas.

Olen isiklikus praktikas valinud Austraalia õieteraapia uskudes, et Austraalia, olles vanim kõigi kontinentide hulgas, omab väga vana, kogenud ja mõjuvõimsat energiat.

Austraalia õieteraapia meetodi on välja töötanud Ian White, kes on väga lugupeetud terapeut ja õpetaja, loodusravi, kinesioloogia homöopaatia vallas.

Austraalia õieteraapia on soovitav kõigile, kes soovivad parandada elu kvaliteeti, arendada enda vaimsust ja intuitsiooni, tõsta enesehinnangut ja arendada loovust ning nautida elu!

Fringed-Violet-bush-flowers

Kujutelm

Aga mis siis,
kui sa uinuksid?
Ja uinudes
näeksid und?
Ja mis siis, kui su unenäos
Sa lendaksid taevasse
ja korjaksid seal
kummalise ja
kauni lille?
Ja mis siis,
kui äkki ärgates
see sama lill
oleks sul peos?

Samuel Taylor Coleridge (1772-1834)